Artykuły

Kamizelki asekuracyjne i ratunkowe (kapoki)


 Posiadamy duży wybór kapoków, różne rozmiary w zależności od wagi kajakarza. Dla małych dzieci (ok 3 lat) zapewniamy kamizelki ratunkowe. Wszystkie nasze kapoki posiadają certyfikaty CE.


 Kamizelka ratunkowa RTM Maya - dziecięca

Dziecięca kamizelka ratunkowa zapinana na zamek błyskawiczny.  Dwa pasy poprzeczne zapinane na klamry służą do dopasowania kamizelki ratunkowej do tułowia dziecka, a pas krokowy zabezpiecza przed podniesieniem się kamizelki, po wpadnięciu do wody, pod szyję dziecka. Wyposażona w gwizdek alarmowy. Kołnierz pionizujący z taśmą odblaskową.

 

 

 

  

 


 Kamizelka ratunkowa Olimp - dziecięca

Kamizelka ratunkowa marki OLIMP jest zgodna z normami ISO: PN-EN ISO 12402-4:2007. Kamizelka ratunkowa jest przeznaczona dla osób nieumiejących pływać. Kamizelka posiada kołnierz, który ma za zadanie utrzymać głowę na powierzchni. Z przodu kamizelka posiada dwa pasy z klamrą zatrzaskową. Kamizelka posiada dwa pasy krokowe z klamrą zatrzaskową, która zapobiega wypłynięciu z kamizelki. Pamiętaj by pas krokowy był zawsze zapięty. Kamizelka posiada taśmy odblaskowe umiejscowione na ramionach oraz gwizdek, który jest przyczepiony za pomocą sznurka.  

 


Kamizelka asekuracyjna Olimp - rozmiary: M-XXL 

Dobrej jakości i wygodna kamizelka asekuracyjna, do uprawiania kajakarstwa i innych sportów wodnych. Zapięcie na dwa pasy z klamrami. Wyposażona w elementy odblaskowe na ramionach. Posiada dwa sznurki ściągające. Wypełnienie kamizelek stanowi materiał wypornościowy MIELTERM posiadający Certyfikat Force Institute.